The Gym is everywhere

Nepotřebujeme speciální vybavení ani prostory fitness centra k tomu, abychom si mohli dopřát pořádný trénink. Naší tělocvičnou je město! Metropole nabízející široké možnosti pro všechny, kteří jsou, stejně jako my, posedlí pohybem. Jsme Fit Generation. Trénink nám nepřináší pouze fyzickou aktivitu. Podporuje také sílu mysli a dodává pocit sociální sounáležitosti s ostatními. Jednotlivé workouty nás posouvají k vlastním limitům. Objevujeme zlomové momenty a stále se navracíme zpět k dalšímu a dalšímu tréninku pro dosažení vyšších cílů.

Dej si do těla s námi a využij jedinečné prostředí ulic, parků a cest v Praze, kde budou od 25. 8. 2016 do 15. 9. 2016 rozmístěny ty nejlepší tréninkové spoty pro tvůj workout.

Lokace jsou na mapě označeny znakem Reebok Delty, takže je rozhodně nemůžeš minout. Na každém spotu je připravena série cviků, kterou na místě uvidíš, odcvičíš a jdeš dál. Až budeš na spotu, nezapomeň na Instagram nebo Facebook vložit fotku nebo video s hashtagy #GymIsEverywhere a #Reebok_CZ. Všechny Reebok Delta lokace jsou vyobrazeny na mapě ZDE.

SOUTĚŽ: NEJZAJÍMAVĚJŠÍ FOTKA/VIDEO Z DELTA SPOTŮ

Přidáním fotky nebo videa z Reebok Delta spotů na Instagram s hashtagy #GymIsEverywhere a #Reebok_CZ pomůžeš ostatním blíže specifikovat danou lokalitu, a zároveň si zajistíš místo v soutěži o 3 Reebok outfity v hodnotě 5.000,- Kč, 3.000,- Kč a 1.500,- Kč.

SOUTĚŽ: NEJZAJÍMAVĚJŠÍ VLASTNÍ SPOT

Máš svou vlastní lokalitu #GymIsEverywhere? Buď inspirací ostatním. Ukaž nám a přidej na stránku www.bemorehuman.cz/gymiseverywhere svůj vlastní nejzajímavější tréninkový spot do formuláře ZDE a rozšiř tak mapu lokací pro workout po celé ČR. Tři nejoriginálnější lokality vyhrají Reebok outfit v hodnotě 5.000,- Kč, 3.000,- Kč a 1.500,- Kč.

Kde se do toho můžeš pustit?

Přidej vlastní spot

Máš svou vlastní lokalitu #GymIsEverywhere? Buď inspirací ostatním. Ukaž nám a přidej svůj vlastní nejzajímavější tréninkový spot a rozšiř tak mapu lokací pro workout po celé ČR. Tři nejoriginálnější lokality vyhrají Reebok outfit v hodnotě 5.000,- Kč, 3.000,- Kč a 1.500,- Kč.Lat
Lng
 

Úplná pravidla soutěže „Soutěže o outfit Reebok v rámci aktivace The Gym Is Everywhere
Úplná pravidla soutěže „Soutěže o outfit Reebok v rámci aktivace The Gym Is Everywhere před Arkádami Pankrác